Hledám nemovitost

Ústecký kraj a jeho jednotlivá města mají svá specifika a ty je dobré mít při pořizování nemovitosti na paměti.

Určitě uvažujete různým způsobem v situaci, kdy chcete pořídit nemovitost pro sebe či na investici. Dynamicky se měnicí lokality nabízejí mnoho investičních příležitostí a omylů, kde můžete zhodnotit nebo ztratit své peníze.

Najít kvalitního makléře v každém okrese našeho kraje není zrovna jednoduchá záležitost. Proto vám nabízím kontakty na ty šikovné, kteří jsou dle mého uvážení odborníci na slovo vzatí. 

Práce s poptávkou je v české kotlině stále v plenkách, ale určitě oceníte dobrou radu. Jste-li ochotní za podobné služby zaplatit, jsem si jistý, že z dlouhodobého hlediska se vám tato investice určitě vyplatí.

Hledáte nemovitost na bydlení či na investici ?

 

Nemovitosti na bydlení

S rostoucími cenami nemovitostí v Praze a okolí, spolu s  rozvojem dopravní infrastruktury nabízí Ústecký kraj zajímavou možnost kvalitního bydlení za rozumné peníze, zvlášť pokud hledáte velký byt. Je rozdíl zaplatit za byt o rozloze 100 m2 v centru či v dobré lokalitě 10 milionů nebo 2 miliony. I ta hypotéka se na 2 miliony shání snadněji, že?

 

Cesta z Ústí do Prahy po D8 trvá slabých 50 min na Letňany, sednete na metro a za dalších 20 minut jste v centru. Časem snad bude hotová i dálnice D7, která přinese podobné příležitosti. Bydlení v Ústeckém kraji má mnoho výhod a rád vám pomohu při výběru vaší vysněné nemovitosti.

Investiční nemovitosti

Dvouciferný výnos z pronájmu nemovitosti? I takové investice lze Ústeckém kraji stále pořídit, ale musíte vědět kde a jak. Aby bylo jasno, nikdy nebudu podporovat obchodníky s chudobou, kteří náš kraj ničí a jim úplně jedno, jak to tu dopadne.

 

Ale jste-li seriózní investor, rád vám pomohu zorientovat se ve složitostech našeho kraje a uložit vaše peníze do nemovitostí s vysokým potenciálem a zajímavým výnosem.

 

Zároveň vám mohu se svým týmem nabídnout správu vašeho nemovitostního portfolia v konkrétních městech nebo vás na dobrou správcovskou firmu alespoň nasměrovat.

 

 

Kontaktní formulář

Najít ideální nemovitost může být často pouhým snem, udělám vše, abychom se k němu co nejvíc přiblížili. Abychom mohli začít hledat, je ideální se nejprve sejít.

Neváhejte mne kontaktovat.

 

*
*
*
*
lname: fname: