Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Poznejte technologii 21. století, která má potenciál změnit od základu realitní trh. Jako jsme si před lety těžko představili pravidelný nákup potravin přes on-line platformu či auta na elektřinu, i já jsem žil dlouho v představě, že virtuální projekce skutečných nemovitostí je celkem daleko.

Ale je to tady.

Dovolte mi představit technologii americké společnosti Matterport®, která změní váš pohled na prodej či nákup nemovitosti. Přitom jsme stále na začátku a už teď je těžké si představit, co více nás v budoucnu ještě čeká. Prodávající, zcela logicky, inzerují své nemovitosti v nejlepší možné kvalitě. Mohou využít služeb profesionálního fotografa či interiérového designéra, připravit homestaging nebo natočit videoprohlídku. Ale nic nenahradí skutečnou prohlídku nemovitosti, kterou můžete zažít díky Matterportu®.

Co se mi na technologii Matterportu® líbí nejvíce?

Úspora času. Pro všechny. Protože čas je v dnešní uspěchané době nejdůležitějším aktivem nás všech. A proč trávit zbytečné desítky minut cestou na nemovitost, o které nejsem na 100% přesvědčen, jestli se mi vůbec líbí a co když …. ty pokoje budou moc malé, ty stropy moc nízké nebo koupelna málo modrá.

Co přináší tato technologie jednotlivým stranám?

Prodávajícím

  • úsporu času - vyhnete se zbytečným schůzkám s nerozhodnutými zájemci
  • žádný stres s častou přípravou na prohlídku nemovitosti
  • profesionální prezentaci vaší nemovitosti - fotky, krátká videa, půdorys
  • kvalitní inzerce nemovitosti - většina inzertních portálů tuto technologii podporuje
  • pohled na vaší nemovitost, jaký jste dosud nezažili

Kupujícím

  • úsporu času - jedete na prohlídku, pokud jste opravdu přesvědčeni
  • virtuální první dojem - sami poznáte, jestli nemovitost stojí za prohlídku
  • dokonalý přehled o aktuálním stavu nemovitosti
  • detailní popis a rozměry jednotlivých místností
  • sami si vyberete jakým směrem a na jak dlouho se virtuální prohlídkou projdete

 

I když se říká, že virtuální prohlídka je vhodná především pro nemovitosti po rekonstrukci, domnívám se, že každý zájemce jednoduše přivítá, pokud bude mít dokonalý přehled o nemovitosti, o kterou má zájem. Když občas vidím rodinný dům za několik milionů korun, který je nekvalitně nafocený a nehezky odprezentovaný, tiše lituji prodávající, kteří přicházejí potenciálně o statisíce korun.

Na mosteckém realitním trhu se pohybuji přes dekádu a dobře vím, že ceny nemovitostí zde mohou být relativně nízké. Proto chápu citlivost některých klientů na provizi realitní kanceláře, zvlášť u makléřů bez zjevné přidané hodnoty. Ale věřte, že dobrý realitní makléř pro vás může být v klíčovém životním rozhodnutí opravdovou oporou a dobrým rádcem.

 

 

Nabízím vám pomoc při prodeji, prodeji či koupi nemovitosti. Pokud budete mít zájem pouze o virtuální prohlídku a vše ostatní zvládnete sami, v pořádku, neváhejte mne kontaktovat.

Přináším na mostecký realitní trh možnost profesionální prezentace nemovitosti pro každého, a k tomu za zaváděcí ceny, které jsou mnohem nižší než nejlevnější provize jakéhokoliv realitního makléře.