Profesionální realitní služby na jednom místě

Chcete prodat, pronajmout či koupit nemovitost v Ústeckém kraji? Pak jste přistáli na správné webové stránce. Využijte mých 13-ti letých zkušeností z realitního trhu, kdy jsem zažil všechny možné i nemožné situace při obchodování s nemovitostmi.

Cíl spolupráce přeci máme společný - prodat vaší nemovitost za co nejvyšší cenu v daném čase a místě.

 

Vyřešíme spolu 3 témata

  • Plán prodeje
  • Moderní marketingové nástroje
  • Formu spolupráce a servis

 

Plán prodeje

Při rozhodování o prodeji nemovitosti je velmi důležité mít připravený plán. Zřejmě nejdůležitější otázkou, kterou byste si měli na začátku položit, je PROČ? Proč prodáváte Vaši nemovitost a co od prodeje očekáváte, resp. jakým způsobem chcete nemovitost prodat.

Důvody k prodeji mohou být různé, např. rodinné důvody, pracovní příležitost v jiném městě, finanční tíseň atd. Jakmile si odpovíte na otázku, proč chcete prodat svojí nemovitost, je na čase stanovit si plán prodeje vč. časové osy. Obecně platí pravidlo – „Čím dříve začnete nemovitost nabízet (prodávat), tím více obchodních možností se Vám nabízí“.

 

Moderní marketingové nástroje

Moderní doba si žádá moderní nástroje. Ve své praxi používám ověřené techniky a postupy, které mají základní účel - upoutat pozornost co největšího spektra potenciálních zájemců o vaší nemovitost. Roky zkušeností mě naučily, jak co nejefektivněji zainzerovat tu kterou nemovitost. Jiným způsobem přistoupím k inzerci bytu v původním stavu, který určitě bude potřebovat rekonstrukci a jinak uchopím inzerci novostavby rodinného domu.

Ke každé zakázkce používám kameru Matterport® k vytvoření virtuální prohlídky a když je potřeba, zapojím do své práce profíky přes video, jak se můžete přesvědčit níže.

 

 

Forma spoupráce a servis

Vždy respektuji životní situaci, v jaké se klient nachází. S tím jde ruku v ruce jeho potřeba mých služeb. Proto je forma spolupráce vždy individuální - od dobře míněné rady až po kompletní realitní servis.

A propo - servis. Někdo si může myslet, že nalezením zájemce o nemovitost máme hotovo, ale často to bývá naopak. Ke zdárnému dokončení obchodu je potřeba zařídit širokou škálu služeb, které s převodem nemovitosti souvisejí. A které můžete v klidu nechat na mě.

 

Tak co, plácneme si? Jdete do toho se mnou?

 

Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na naší spolupráci.

 

*
*
*
*
lname: phone: fullname: fname: