O mně 

Zdravím,

vítám vás na svých osobních webových stránkách. Dovolte mi, abych se vám představil. Jmenuji se Petr Dolejš a pocházím z menšího hokejového města na úpatí Krušných hor, z Litvínova.

S nemovitostmi a prací v realitách jsem začal již při studiu na vysoké škole. Inspirací pro mě byla, stejně jako pro mnoho dalších, kniha amerického autora Roberta Kiyosakiho “Bohatý táta, chudý táta”. Pokud tedy uvažujete o podnikání v realitách či investování do nemovitostí, rozhodně vám doporučuji její přečtení jako takový úvodní vhled a inspiraci k vaší činnosti. Ačkoli kniha reflektuje především americký nemovitostní trh, najdete tam spousty užitečných rad. A nakonec zjistíte, že to není jen o nemovitostech, ale především o nastavení mysli.

Když jsem přemýšlel o tom, co budu v životě dělat, bral jsem ohled především na fakt, že bych chtěl zůstat žít v našem malém městě, které mám opravdu rád. Hodně mých spolužáku z gymplu vzala kramle a po studiu na vejšce dnes žijí v jiných městech či státech. Věřím, že se mají dobře a tímto je zdravím :)

Nechci vás zdržovat dlouhou statí, kdo by to dneska četl. Ale příležitostí k četbě, pro ty, kdo budou mít zájem, bude více než dost. Rozhodl jsem se pojmout mé stránky nejen jako inzerci mých služeb, ale zároveň jako blog o věcech, které mám rád.

MILUJI SVOJÍ RODINU, DOBRÉ JÍDLO A DESKOVÉ HRY.

Rád bych, abyste u mě našli dobré rady, tipy či inspiraci. Třeba na výlet do Krušných hor nebo do dobré restaurace. Zároveň uvítám vaší zpětnou vazbu.

Chci vám být užitečným zdrojem informací.

Dívám se na svět pozitivní optikou, a i když jsem za poslední dekádu zažil v realitách téměř vše, nepřestávám věřit v to dobré, co v nás jako člověčí rase je.

Děkuji že jste dočetli až sem, přeji vám příjemnou zábavu při listování na mých stránkách.

Ať se vám daří.