Nabídka spolupráce

V obchodu s nemovitostmi se pohybuji od roku 2008 a od té doby s úžasem sleduji proměnu celého realitního trhu. Začínal jsem na počátku velké hospodářské krize. Zažil jsem dramatický pokles, ale i dobu bezprecedentního růstu cen nemovitostí, který trvá dodnes.

Během těch let se proměnil i způsob práce v realitách. Minulo mě období raných devadesátek až do první dekády nového století, kdy docházelo především k transformaci státního bydlení na soukromé a někteří lidé skokově zbohatli. Kdy makléři byli spíše zaměstnanci než živnostníci a podnikatelé.

Práce v realitách pro mě byla a vždy bude příležitostí, jak lidem pomáhat v zásadních okamžicích jejich životů, kterým koupě či prodej nemovitosti bezpochyby je.

Začínal jsem ve velké firmě, s provizním odměňováním vymyšleným v roce 2005, které tam s drobnými úpravami platí dodnes. A kdo ví, kdyby se okolnosti vyvinuly jinak, možná bych s nimi spolupracoval i dnes s vědomím, že „jinak“ se reality prostě dělat nedají.

Můj příběh je velmi jednoduchý, rád vám ho povím osobně. Vždy jsem věřil ve spolupráci něco za něco. Já věnuji svojí energii i čas do rozvoje svého podnikání a zároveň dostavám férovou přidanou hodnotu, o kterou se mohu opřít. Protože nechci nic vymýšlet sám, řešit složité situace bez možnosti poradit se s kolegy a přijít na to nejlepší možné řešení v danou chvíli.

Zároveň mě baví sledovat příběhy úspěšných lidí u nás ve firmě, pomáhat jim v růstu, ale i soupeřit v žebříčcích produktivity. Baví mě jezdit s nimi na výlety nebo na vodu, kdy se část naší bandy může uvolnit a trochu zrelaxovat.


To vše za podmínek spolupráce, které reflektují dnešní realitu. Rok 2020.

Co to konkrétně znamená?

 • Odměnu pro realitního makléře až do výše 75% z provize RK
 • Odměnu pro obchodní tým až do výše 91% z provize RK
 • Zvýhodněné tarify na volání pro mě a mé blízké
 • Zvýhodněnou nabídku pořídit si vozidlo
 • Práci s IT systémem, který mi usnadňuji práci
 • Přístup k nástrojům, které pro klienta znamenají nadstandardní servis
 • Možnost profesního a osobního růstu
 • Pravidelné motivační soutěže

Na co se mám připravit?

 • Měl bych projevit obchodního ducha
 • Přijít s hlavou otevřenou učit se novým věcem
 • Mít dostatek trpělivosti
 • Mít vlastní telefon a notebook

Práce v realitách je podnikání, ne zaměstnání. U nás uděláme vše pro to, abyste uspěli, ale hlavní „břemeno“ si ponesete sami.

Navíc v roce 2020 vešel v planost Zákon o realitním zprostředkování, konečně, který stanovuje alespoň základní pravidla hry v naší branži. Není to zatím žádná sláva, já osobně si dokážu představit mnohem přísnější podmínky a jasnější přehled definic vztahu klient – makléř, ale ono to časem přijde.

S příchodem zákona se realitní činnost stala činností vázanou a pro získání živnostenského oprávnění musíte splnit určité podmínky. Už nestačí jen udržet moč a tužku, jak tomu bylo ještě v roce 2019. Jedním z kroků ke splnění zákonné podmínky může být složení zkoušky u autorizované osoby. Pak dostanete Osvědčení o získání profesní kvalifikace. Jak to vypadá, můžete vidět u mě v kontaktech.

Máte-li už zkušenosti z realit a chcete vyměnit klima za příjemné a podnikání podporující prostředí, neváhejte mě kontaktovat. Ušiju vám nabídku na míru.

Konec hlášení. Ať se vám daří. 

 

*
*
*
*
email: